Voláme sa Adriana a Lukáš...

 

Tak ako asi aj väčšina z Vás, aj my sme mali problém so zdravými stravovacími návykmi. Veď to asi poznáte:

 

,,Od zajtra začnem jesť viac ovocia a zeleniny, na obed si dám niečo zdravé a večer nepôjdem na kúsok pizze “

 

Veď, úprimne, kto z nás si kontroluje dennú dávku prijatého ovocia a zeleniny?

 

ADRIANA

 

Ako možno väčšina žien aj ja som skúsila kadečo a to nie len pre to, aby som dobre vyzerala, ale aj preto, že som sa dlho učila, veľa spala a zle mi trávilo jedlo a vo forme som nebola ani zďaleka!

 

Študentské časy boli kadejaké a strava študenta povezme si na rovinu nie je veľmi bohatá na vitamíny. Popri škole, práci a neustáleho stresu v našom hlavnom meste to nebolo jednoduché dať telu to čo skutočne potrebuje:

Vitamíny

 

A keďže naše hlavné mesto je plné originálnych nápadov aj my sme sa stretli s mnohými novinkami vo svete gastronómie a čerstvé ovocné a zeleninové šťavy nás doslova nadchli!

 

Testovala som na sebe účinky týchto skvelých produktov a odvtedy sú nenahraditeľnou súčasťou môjho jedálnička. Z týždňa učenia sa na jednu skúšku sa stali dni, stolicu som mávala pravidelne aj niekoľkokrát denne a stíhala som viac pracovať popri škole a mnoho iných vecí sa zmenilo k lepšiemu.

 

Netvrdím, že takto radikálne sa môže zmeniť život každého z Vás, avšak ja som mala naozaj problémy. Verím však, že ak zvýšite dennú dávku ovocia a zeleniny takouto jednoduchou formou, ktorá dokonca aj skvelo chutí, prinesie Vám to do života niečo nové aj keby to bolo len viac energie!

LUKÁŠ

 

Všetko prišlo postupne. Nadšenie mojej priateľky, ako aj obohatenie stravy o šťavy a smoothies, ktoré mi doma mixovala ma priviedlo k myšlienke otvoriť juice bar aj pre ľudí u nás doma v SNV.

 

Vymysleli sme si vlastný koncept predaja, i keď tento štýl je už vidieť v mnohých podobných prevádzkach.

 

U nás spájame rôzne chute ovocia a zeleniny s produktmi, ktoré sú funkčné pre naše telo. Sú živé, prírodné, čerstvé a bohaté pre naše telo. Nepridávame do našich produktov žiadne konzervované ovocie, sirupy alebo cukor.

 

Odšťavujeme čerstvé jablká, pomaranče, ale aj čokoľvek iné. Okrem čerstvých smoothies a štiav ponúkame aj obchodík s kvalitnými produktmi slovenskej, českej produkcie i medzinárodnej produkcie.

 

Nemusíte byť ortodoxne RAW, vitariáni, vegetariáni či paleo. Stačí, ak si chcete doplniť vitamíny, odľahčiť žalúdok alebo Vám to len jednoducho chutí.

 

Nám teda ÁNO

 

A práve preto sa vždy riadime heslom: „Milujem svoje telo a dám mu to najlepšie.“

 

Sme radi ak sa vieme s Vami podeliť o recepty a skúsenosti s mixovaním a odšťavovaním. Ak ale doma nestíhate alebo nemáte nakúpené ovocia či zeleninu, sme tu pre Vás aby ste si k nám zašli po svoju dávku alebo Vám ju privezieme až domov. 

 

Nebojte sa experimentovať a dajte si namiešať nápoj podľa vlastnej fantázie.

 

 

+421 948 688 806

info@luckyjuice.sk